Genital Estetik

Genital bölgedeki estetik olmayan görüntü pek çok kadını rahatsız etmektedir. Doğuştan gelen yapısal faktörler, hormonal sebepler, gebelik ve doğumda oluşan deformasyonlar genital bölgede istenmeyen bir görünüme sebep olabilir.

Fonksiyonel olarak da çeşitli problemlere sebep olan bu durumun günümüzde lazer yöntemi ya da cerrahi seçeneklerle tedavisi mümkündür. Enjeksiyon uygulamaları, dolgu uygulamaları ve renk açıcı uygulamalar genital estetik kapsamındadır. En sık kullanılan yöntemler vajinoplasti ve labioplastidir. Vajinoplasti fazla genişlemiş vajen bölgenin lazer ya da cerrahi yöntemlerle daraltılması işlemidir. Labioplasti ise vajinanın dış dudaklarına uygulanan küçültme operasyonudur.

Genital estetik genellikle sedasyon ya da lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Operasyonun niteliğine bağlı olarak muayenehane ya da ameliyathane ortamı tercih edilebilir. Yine operasyonun boyutuna göre iyileşme ve cinsel hayata dönme süresi 2-3 günle 6-8 hafta arasında değişiklik göstermektedir.

Görüşler

  • Aşkın Hoca hamileliğim boyunca çok ilgili ve güven vericiydi. Tecrübeli, güler yüzlü ve samimi bir doktor. Her şey için çok teşekkür ederim.
    Duygu D.
  • Riskli bir hamilelik geçirdim. Hem hamilelik sürecimde hem de doğumda Aşkın Hoca'nın soğukkanlı ve güler yüzlü yaklaşımı sayesinde bebeğimi sağlıkla kucağıma alırım.
    Alev A.
cog

Galeri

Diğer Kategoriler

Bilgi Formu

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun, sizi arayalım.

Son Yazılar

Riskli Gebelik
11 Mayıs 2018
Call Now Button0530 869 89 81
WhatsApp Whatsapp Hattı